Вопрос по модулю импорта

F

Feetrus9836

Шопмейкер
#1
добрый день
есть кастомный модуль для импорта из xml
он должен загружать объекты с фото
фото в обьекте часто меняются и их порядок тоже, но дата обновления объекта не меняется
с толкнулись в проблемой этот модуль видит что дата не поменялась и не меняет фото - новые не догружает и порядок тоже остается прежним
разработчик предлагает стирать все фото у обьектов и загружать их заново, но как понимаете это не то что нужно

подскажите какие решение могут нам помощь?

1643350022216-png.240 - opencart
 
Baco

Baco

architect
#2
як мінімум, перевіряти часову мітку файлу малюнка (наскільки розумію віддалено) та порівнювати з міткою поточного файлу, якщо одинакові - continue (тобто їдем далі), якщо різниться на донорі, тоді оновлюєм малюнок у аццептора на донорський. але не бачачи коду і як написаний модуль, важко дати якісь конкретні поради, чисто абстрактні міркування.

p.s. я б ще використав функцію визначення розміру зображення: getimagesize для такої цілі
 
OP
F

Feetrus9836

Шопмейкер
Thread Starter #4
як мінімум, перевіряти часову мітку файлу малюнка (наскільки розумію віддалено) та порівнювати з міткою поточного файлу, якщо одинакові - continue (тобто їдем далі), якщо різниться на донорі, тоді оновлюєм малюнок у аццептора на донорський. але не бачачи коду і як написаний модуль, важко дати якісь конкретні поради, чисто абстрактні міркування.

p.s. я б ще використав функцію визначення розміру зображення: getimagesize для такої цілі
а как долго подобная процедура может проходит если 4000 фото?
 
S

SlaSoft

Maestro
#5
Я считаю условно - 1 фото, 1секунда

Модно прикинуть (подсчитать скорость)

Получаем список загрузки,
формируем запрос
1. делаем отметку времени
2. отправляем запрос
3. проверяем время запроса, и время работы скрипта, чтобы вложится в лимиты

тогда от 100 запросов
По сути это недолго
 
Baco

Baco

architect
#6
загалом чи на один об'єкт для імпорту?
якщо загалом, то як описав @SlaSoft це займе +/- 1 сек. на 1-не фото, так як звернення йде на віддалений (якщо я правильно розумію) хост, звідти отримується інфо про розмір, звірка і приймається рішення про заміну, чи пропуск (якщо цифри еквівалентні) і це все в одному потоці (ну такий вже в нас слонь), тому, орієнтовно, загальний час на обробку триватиме близько (4000 / 60) 66.6 сек. ^-^ відповідно і час на виконання скрипта потрібно збільшити, принаймні до 120 сек., та я б рекомендував як мінімум до 180, тому що тут не врахований час на завантаження зображення з віддаленого хосту на локальний і внесення запису до бази.
 
Зверху