ищу Совместимые с brocart шаблоны.

R

raptorcordis

Шопмейкер
#1
Добрый день. Буду благодарен если кто поделиться списком шаблонов которые уже протестированы на совместимость с brocart.
 
yura_co

yura_co

master
#2
Добрый день. Буду благодарен если кто поделиться списком шаблонов которые уже протестированы на совместимость с brocart.
в темах поищите, я тестил некоторые, но скажем так: Большинство шаблонов становятся без всяких проблем, вот с комбайнами могут быть проблемы, и то не из-за сборки, а из-за того что шаблонизаторы не понимают мультиязык.
Но всё это решаемо если шаб не закодирован. Советую брать честные шаблоны, с лицензией GPL3 ну или на крайний случай с лицензией WTFPL.
 
Останнє редагування:
Симпатії: Baco
Baco

Baco

architect
#3
пропоную розділити "мух та котлети": Що таке шаблони для опенкарт ?
Шаблони для опенкарту (opencart templates) - це структурований набір файлів, згідно MVC, котрий розміщується в каталозі view і не має прив'язок чи залежностей до інших каталогів та відпрацьовує виключно логіку гіпертекстової розмітки, використовуючи свою каскадну таблицю стилів чи js скрипти як додатковий елемент управління контентом.
а ось ті "комбайни", про котрі ви пишите і їх на ринку стає все більше - це цілі компоненти, по розгортанню цілої, незалежної системи по шаблонізації, часто з порушенням базової логіки чи переписуванням її, або ж в закодованому вигляді. декотрі взагалі, працюють виключно під первні види сеоконтроллерів, такі приречені як мамонти, решта - уніфіковані і можуть працювати на різних платформах, та зазвичай - це показує автор при описі свого продукту.
 
OP
R

raptorcordis

Шопмейкер
Thread Starter #4
Поставил UniShop2 теперь вот даже и незнаю все норм или что то сломалось.
 
OP
R

raptorcordis

Шопмейкер
Thread Starter #7
Ссылки на карту сайта в базе нашел. Интересно было бы знать что из коробочного функционала шаблон сломал.
 
Baco

Baco

architect
#9
глянув до коду ось цього шаблону: https://bigeon.ru/stroimarket-2, досить здивований, гарний, чистенький код, легенький, скрипти мініфіковані, без лайнокоду (окрім додаткових модулів в добавку, я про сам шаблон). Там кілька моментів з допилом і на бро повинен натягнутись з пів обороту.
 
Зверху