SEO продвижение своими руками

  • Автор темы ALarik
  • Дата начала
Baco

Baco

architect
лінк в тему, щоб можна було конструктивно відповісти + поле "review", якщо не помиляюсь, є рекомендованим, а не обов'язковим, тому проблеми з розміткою, як такою, не повинно бути.
 
yura_co

yura_co

master
Лінк на одну з категорій
Что бы посмотреть: Войди или Зарегистрируйся.
@Baco, так, поле рекомендоване, тому я й написав що погоня за папугами, от просто хочеться, щоб і в попередження було чисто. Щоб не було:
1 элемент без ошибок с предупреждениями
 
Baco

Baco

architect
тут пройдено тест без помилок, а от в гуглі є, теоретично розумію де проблема, але не згідний з самою мікророзміткою, оскільки тип:
JSON:
<script type="application/ld+json">
{
"@context": "http://schema.org/",
"@type": "Product",
. . .
для категорії вважаю некорректним, хоча спеціалісти з гугла, вважають цю рекомендацію прийнятною, тому тут швидше вже до автора мікророзмітки питання, чому не виводить додатково дані про відгук конкретного об'єкту.
 
Последнее редактирование:
Marius

Marius

Шопмейкер
У розетки, например, кроме пары сниппетов больше ничего не размечено, зачем вы стараетесь проделать подобное?
Что бы посмотреть: Войди или Зарегистрируйся.
P.S. Также анализировал другие площадки, которые имеют хороший рейтинг в поиске, в каталогах подобный тип разметки не используют!
 
yura_co

yura_co

master
@Marius, какой результат заметнее и больше вызывает доверия?
skrinshot-04-12-2021-16-28-17-png.231 - opencart

Если брать розетку, она сейчас мало заморачивается СЕО, тем не менее они уделяют много внимания отзывам. Ну вот почему бы не сделать чтобы это выглядело красиво и заметнее?
 
Baco

Baco

architect
Згідний, розетка зараз пхне уже своїм ходом і на органіку їй трохи начхати, а от грамотно сформована видача, особливо кластера, це добре пропрацьована тактика внутрнішнього оптимізатора на пару з кодером, тому тут варто приділити увагу.
 
Baco

Baco

architect
спробуй запросити сканер на заразу на хостингу, може щось не те на сайті засканував робот, або пиши в службу підьримки, хай деталізують помилку
 
Твой e-mail адрес не будет опубликован. Он нужен для подтверждения сообщения !
Вверх