Округлення цін

Baco

Baco

architect
#34
Щож, рішення знайдене, і воно може стати однією з фішок збірки. Впевнено можна сказати що в нас округлення цін відбувається правильно, скільки знаків після коми не постав. Але то є фактична відмінність абсолютно з усіма модулями які мені відомі і доведеться робити фікси під популярні модулі. або ж запропонувати наше рішення для всієї спільноти опенкарт, так сказати масовий фікс.
наразі, загальний фікс працює корректно, некорректно тотал тільки обраховується, а він вже буквально в кільканадцяти місцях, я думаю, що під бро, можна буде вести строгу перевірку доповнень, котрі обраховують логіку $total, згідний, що фікс користний.
 
OP
yura_co

yura_co

master
Thread Starter #35
Як виявилось ця проблема вже давно, і отримана відповідь у жовтні 2014:
danielkerr commented on 13 Oct 2014
i'm closing this issues there's always going to be problems with rounding.
Я сподіваюсь що наші аргументи пересилять і помилка буде виправлена, хоча це призведе до купи правок в сторонніх модулях, а це вже може переважити в сторону помилки та лишити все як є. Подумаєш одна помилка яку не всі помічають....
 
Останнє редагування:
Симпатії: Baco
Baco

Baco

architect
#36
це досить критична помилка, як на рішення e-commerce, тут на рівні ядра обрахунок некорреткний, якби там десь з опцією чи ваучером, я б ще закрив очі, але насправді, то неприпустимий баг. якщо розробники закривають на це очі, аргументуючи "there's always going to be problems with rounding", то якось не дуже хочеться такий продукт нести в масси, де так халатно ставляться до математичної бухгалтерії. я міг би написати рішення, але то вже якось на принцип йде діло.
 
Baco

Baco

architect
#37
зрозумів Даніеля і його біль, щодо цього багу (з податком та сумою), бо воно прописано через реалізацію класу корзини, а загальні підсумки, автоматично всі пропрацьовуються, беручи дані загальної суми з корзини скопом, а там вони прописані по логіці price * quantity = total, навіть якщо підкорректувати валютний класс, то тут треба продуктивно увімкнути режим архітектора і змоделювати цю логіку.
 
Останнє редагування:
Зверху