Названия товаров по категориям

Baco

Baco

architect
#1
SQL:
SELECT pd.name as product,
    (SELECT name FROM oc_category_description cd1 WHERE p2c.category_id = cd1.category_id) AS category
        FROM oc_product p
            LEFT JOIN oc_product_description pd ON (p.product_id = pd.product_id)
            LEFT JOIN oc_product_to_category p2c ON (p.product_id = p2c.product_id)
                WHERE p.status = '1'
                    GROUP BY pd.name
                        ORDER BY category
 
S

SlaSoft

Maestro
#2
часткове вирішення

Товар може належати кільком категоріям

(SELECT name FROM oc_category_description cd1 WHERE p2c.category_id = cd1.category_id) AS category

Subquery returns more than 1 row

можна щось таке

SQL:
SELECT pd.name as product, cd1.name as category_name
FROM oc_product p
LEFT JOIN oc_product_description pd ON (p.product_id = pd.product_id)
LEFT JOIN oc_product_to_category p2c ON (p.product_id = p2c.product_id)
LEFT JOIN oc_category_description cd1 ON p2c.category_id = cd1.category_id
WHERE p.status = '1'
GROUP BY pd.name, category_name
ORDER BY category_name
 
OP
Baco

Baco

architect
Thread Starter #3
То я скинув "швидке рішення", щоб швидко згруповані товари експортнути в csv прямо з phpmyadmin-у, якщо по правильному міркувати, то перевірка як мінімум на main_category потрібна, щоб не було:
Subquery returns more than 1 row
 
yura_co

yura_co

master
#4
Не зовсім зрозумів навіщо то, що дає створення такої таблиці? Плюс товар має належати тільки одній категорії, а от показувати можна в різних.
Чи я не вірно зрозумів щось?
А от мене цікавить як зробити, щоб на всі товари без рейтингу поставити максимальний рейтинг? А також при створенні нового товару, щоб проставлявся не нульовий рейтинг, а максимальний.
 
S

SlaSoft

Maestro
#5
А також при створенні нового товару, щоб проставлявся не нульовий рейтинг, а максимальний.
ніяк, або створювата хапис до таблиці із коментарем

Це як? Якщо немає коментарів/відгуков
 
OP
Baco

Baco

architect
Thread Starter #6
Не зовсім зрозумів навіщо то, що дає створення такої таблиці?
то для експорту данних потрібно було "експресс рішення", ніяких нових не створювалось таблиць, виключно группування всіх товарів по категоріям.
як зробити, щоб на всі товари без рейтингу поставити максимальний рейтинг?
як вже написав @SlaSoft потрібно також проставляти автора, та опис відгуку, так само і при створенні новго товару, оскільки логіка мікророзмітки включає в себе не тільки оцінку рейтинга, а й саме тіло відгуку з автором. на внутрішній кухні "бро" є кілька методів, для генерації таких відгуків по логіці "універсальний код мови":

генератор отзывов для опенкарт


але то сирий варіант і можливо колись, хтось з альянсу, гляне в скрипторіум та доведе скрипт до якогось юзабельного вигляду, наразі затрати по його логіці такі:
2-4 години на написання 4 секторного массиву з певними блоками (вступне вітання, описовий рядок з вставкою ключового слова, кульмінація ємоційного характеру та фіналізація), імена рос, укр, жіночі та чоловічі теж є в наявності, логіка закінчень також прописується по паттерну, якщо це жінка, чоловік чи пара пише відгук (наприклад : "... уже задоволен{ий|на} покупкою в [store_name]..."), якщо на кількох мовах, то множимо час на кількість мов. зрештою, запуск скрипта - не більше 2-3 хвиль і генерує за ці хвилі близько 50 тис. відгуків з проставленням рейтингу в рамках 4 та 5 баллів (щоб не було підозр), але то однократно для одного товару - один відгук, можна проганати скільки завгодно разів, варіація співпадіння імен з тілом відгуку дуже низька.
додатковим блоком розглядаються інтеграція синонімайзера, але то вже інша тема та інші завдання.
 
Останнє редагування:
S

SlaSoft

Maestro
#7
@Baco можна пошукати більш сучачні висловлення
також задіяти ключові слова, або макроси рендомних текстів

Аде.. я дуже пагано ставлюсь до таких рішень
Але це цікава робота для джунів.
 
yura_co

yura_co

master
#10
Я, або ктось інший, дуже просто може детерменувати такі відгуки..
А якщо це використовується для просування? Наприклад створюються відгуки не зразу всі, а тільки тоді, коли хтось цю сторінку переглянув? , таким чином хоч і буде створюватись відгук за якимсь шаблоном, але поступово, щоб створити ілюзію живого активного магазину для магазину з низькою відвідуваністю.
Чому б не використати то як один з інструментів для СЕО?
 
OP
Baco

Baco

architect
Thread Starter #11
дуже просто може детерменувати такі відгуки
якщо з наміром виловлювати, то так, можно і визначити, а якщо дивитись як пересічний покупець, то на 80% не скажеш, що то генерований відгук, наприклад:
To view the content, you need to Sign In or Register.
Наприклад створюються відгуки не зразу всі, а тільки тоді, коли хтось цю сторінку переглянув?
хороша ідея, навіть в тому плані, коли клієнт заходить на сторінку товару, і збоку виринає повідомлення (на сайте сейчас купили ***) по типу: "Кіндрат Омельянович щойно залишив відгук про ТОВАР (у котрий зайшов покупець)" - думаю ідея має місце на життя, навіть в кайф для конверсій, СЕО-шники, не дякуйте :cool:
 
ALarik

ALarik

expert
#12
нее, оставляемс патент за нами, я доведу до логического завершения тот код, пока набрал задач и не справляюсь, деланья тут куча, а вот свободных рук - увы. Благо парней подучаю немного, может подсоблят на досуге (^|^)
 
Зверху