ищу Корзина покупок

yura_co

yura_co

master
#1
Привіт народ!
Останнім часом є великий відсоток замовлень які не доходять до логічного завершення. а саме є замовлення яке додане в корзину а далі по замовленню нема руху.
Але проаналізувавши ситуацію, збагнув що частина замовлень дублюється через купівлю в 1 клік.
Звідси можу зробити висновок що частина клієнтів не вміє користуватись кошиком.
Отже суть самої проблеми: Потрібно щоб при натисканні кнопки купити зразу відкривалась корзина з можнливітю або оформити покупку або продовжити.
Ну і проаналізувавши інші сайти, сподобалось рішення на аліекспрес, при натисканні кнопки, виходить попап та ще й з пропозицією купити інші товари.
 - opencart
В тіє ї ж розетки це виглядає так:
 - opencart
Отже роблю висновок що потрібно робити аналогічно.
Можливо в кого є вже готові перевірені рішенння? Або варіанти як ще вирішити проблему.
 
Baco

Baco

architect
#2
Хороше зауваження, я в проектах роблю через "pop-up" справа вверху, просто повідомлення, котре виринає з інфою про доданий товар, можливістю перейти (лінк) в той же товар або в кошик, із рішень, є ось такого плану:
To view the content, you need to Sign In or Register.
але не під ту версію і не повністю покриває потреби, котрі описано.
Тому, якщо є потреба просто реалізувати "виринайку" - то одне, а якщо потрібно зробити виринайку з переліком (як от на деяких сайтах є, коли додаєш бургер і в рекомендаціях ще й колу прикупити), то тут потрібно мінімальний задачник, що і як хотілося б, який інтерфейс в адмінці (по якому критерію підбирати товари-рекомендації) ну і по стилізації, бо тут де не плюнь, всюди свої мегашаблони напхані, під всі не проадаптувати, хіба універсально на bootstrap крутити модалочку.
 
S

SlaSoft

Maestro
#3
Ок..
при нажатии в корзину нужен попап с выбором (список выбранных товаров)
Купить сейчас (перейти к оформлению)
Проложить покупки

Я правильно понял?
 
OP
yura_co

yura_co

master
Thread Starter #4
@SlaSoft, при нажатии на кнопку "Add to Cart " должна выходить корзина покупок в попап
Купить сейчас или Buy in 1 click - это быстрая покупка, но чаще всего там только номер телефона указывают
В общем нужно: человек нажал Add to Cart и сразу появляется попап, но не просто корзина покупок, а с мотивацией, например 10 товаров рандомно из числа в наличии, ну или если пойти дальше, то можно брать из списка рекомендуемые или вместе с этим покупают, но у меня, например, нету этих списков, а мотивация нужна
 
Baco

Baco

architect
#5
от якраз потрібно варіанти для цих списків, от рандомно - як варіант, але я б його ставив на найнижчий пріоритет, а от по пріоритетам, то я б запропонував налаштування для модуля ось по такому списку:
0. виводити товари, котрі бралися б з замовлень, з котрими цей товар продавався раніше (тобто був товар в кількох замовленнях з товаром_2 та товаром_3, от їх і виводити)
1. виводити зі списку "рекомендовані" цього товару
2. кастомний список товарів, котрі показувати при додаванні будьякого товару
3. товари з тієї ж категорії
4. товари того ж бренду
5. товари з такими з аттрибутами\опціями (аналогічні товари)
6. рандомно
 
OP
yura_co

yura_co

master
Thread Starter #6
0. виводити товари, котрі бралися б з замовлень, з котрими цей товар продавався раніше (тобто був товар в кількох замовленнях з товаром_2 та товаром_3, от їх і виводити)
Це добрий варіант, але то працює тільки для магазинів у яких вже багато продаж, але що робити тим в кого магазин тільки запущений?
Решта пунктів прийнятна для всіх, але пункт "рандомно" мені подобається над усе, самий лінивий пункт, головне щоб видавало товари з наявності
 
Baco

Baco

architect
#7
виводити в залежності від виставленого пріоритету, тобто якщо нема повного списку з пункту 0. то виводити з 1, 2 чи в якому вийде для ліміту...
 
Зверху