30.04

nuub

nuub

Шопмейкер
#1
1. Не можу перемкнути валюту, Виводиться $. В адмінці валюта вибрана, кеш почищений.
1556642945304-png.44 - opencart


1556642982638-png.45 - opencart

2. Чи є доступ з адмінки до модуля спрощеного замовлення? Такі поля як індекс і пошта можна зняти з обов'язкових.
1556643198267-png.46 - opencart
 
ALarik

ALarik

expert
#2
1. Не можу перемкнути валюту, Виводиться $. В адмінці валюта вибрана, кеш почищений.
Переглянути вкладення 44

Переглянути вкладення 45
2. Чи є доступ з адмінки до модуля спрощеного замовлення? Такі поля як індекс і пошта можна зняти з обов'язкових.
Переглянути вкладення 46
по упрощенному заказу - нет настроек (пока что), делали так, что бы сэкономить время и направить на другие задачи.
по валюте - не понял проблемы, есть сайт - пациент ? есть демка, там можно оттестировать.
 
yura_co

yura_co

master
#3
1. Не можу перемкнути валюту, Виводиться $. В адмінці валюта вибрана, кеш почищений.
Переглянути вкладення 44
Кеш системи чи браузера? Я перевірив все працює, після внесення змін потрібно обов"язково очистити історію браузера та скинути кукі
 
OP
nuub

nuub

Шопмейкер
Thread Starter #5
Виявилось, щоб відображало на фронтенді необхідну валюту необхідно спочатку її налаштувати і вибрати коли доступно декілька валют, а потім вже відмикати решту.
 
ALarik

ALarik

expert
#7
3. Чи планується імплементація Rich Snippets? Модуль https://www.opencart.com/index.php?...member_token=4e2CK6Tmf8JZHTsI4aATmI7dEKT6jBbL з допилюванням став, але це для twig.
Там есть "пасхальное яйцо" (в видео можно увидеть) где СЕО сниппеты установлены, но по умолчанию не включены, правда пока что только для ТПЛ шаблона работают.
вот на видео можно поподробнее глянуть:
 
OP
nuub

nuub

Шопмейкер
Thread Starter #8
Дякую, за пасхалку.
4. Щодо збереження опису на сторінках пагінації, вважаю, що варто залишати опис лише на 1 сторінці, так як тег канонікал не панацея.
 
OP
nuub

nuub

Шопмейкер
Thread Starter #11
5. Питання щодо використання модулів, наприклад сео-фільтр (куди без нього). Адмінка в бро на twig а фронт на tpl виходить кожен модуль необхідно буде адаптовувати, так само і з шаблонами, спробува пару чисто темплейт додати і жоден не завівся.
 
ALarik

ALarik

expert
#12
По модулям, на днях Васо добавит фикс, который спокойно как в админке так и на фронте отобразит и твиг и тпл, так что это пару моментов. С темплейтами, есть пару фиксов, которые нужно внести в изменения, наверное сделаем их через оксмод, что бы кошерненько все было, пока сборка на тестировании, спасибо вам что помагаете находить вот такие вот моменты !
 
Baco

Baco

architect
#13
сео-фільтр (куди без нього)
По цьому питанню спілкувався з Русланом (Freelancer), домовились про реалізацію фільтра під бро, почекаємо трохи.
Якщо все на єтапі розмов, то зробимо групову покупку по типу "складчини" он в Артура, він то вміє і знає.
Чи зусиллями FIA щось напишем, благо досвід є
 
ALarik

ALarik

expert
#15
Во превых, он тяжеловат, во вторых, его надо отдельно адаптировать под сборку, никак не наоборот, ну и в третьих - автору не предлагали партнёрство, насколько я понял ;)
 
Baco

Baco

architect
#16
Поки що не розглядали, повідомив більшість розробників, про участь в партнерській програмі, є час до червня, поки все підніметься на рівень, хто кмітливий - зловить можливість, хто ні, будемо командно розробку заточену під бро робити, це наше хоббі, а що може бути краще, ніж займатись улюбленою справою ?
 
OP
nuub

nuub

Шопмейкер
Thread Starter #17
Чи розглядається генерація сторінок під сео-теги (мітки) товарів а-ля Пром?
 
ALarik

ALarik

expert
#18
На базовом бро - нет, это отдельно будем писать, скорее всего - на совместные покупки, штука сложная и довольно деликатная, я как сеошник заявляю, который не просто будет принимать участие в разработке, но и сам контроллировать все процессы тестируя на Г и Я.
 
Симпатії: nuub
Зверху